عمل کربوکسی تراپی واژن

تاثیرات شگفت انگیز کربوکسی تراپی در جوانسازی واژن

آنچه می خوانید...
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]

از جمله بهترین روش های زیباسازی و جوانسازی پوست که تا حد زیادی می تواند برای ناحیه واژینال بانوان اثرات مثبتی را به همراه داشته باشد، کربوکسی تراپی واژن می باشد. به مرور زمان و اثر گذاری عوامل مختلف و همچنین افزایش سن، پوست بدن دچار تغییراتی می شود. این تغییرات شامل چین و چروک، ترک های پوستی و تیرگی ناحیه مختلف بدن است. با این تغییرات و طی مرور زمان، پوست حالت شفافیت و شادابی و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد..

کربوکسی-تراپی-واژن1

این روش در مناطق مختلفی از بدن و صورت کاربرد دارد. در این مقاله درصدد این هستیم که در زمینه کربوکسی تراپی واژن اطلاعاتی مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم. شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که کربوکسی تراپی چیست؟ روش انجام کربوکسی تراپی چگونه است؟ مزایای انجام کربوکسی تراپی کدامند؟هزینه کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟ کربوکسی تراپی چه کاربردهایی دارد؟ آیا کربوکسی تراپی برای بدن زنان خطری را در پی دارد؟ چنانچه قصد انجام کربوکسی تراپی واژن را دارید یا می خواهید در مورد این روش کاربردی اطلاعات جامعی بدست آورید و به جواب سوالات خود برسید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

گیف تخفیف در جراح های زیبایی واژن

کروبوکسی تراپی چیست؟

جوانساری پوست با کربوکسی تراپی، جزو بهترین روش های زیبایی محسوب می شود و علاوه بر اینکه در ناحیه واژینال مورد استفاده قرار می گیرد در سایر بخش ها مثل صورت نیز برای بهبود وضعیت ظاهری پوست صورت نیز کارایی دارد و به جوانسازی پوست منجر می شود. واژن، یکی از اندام های بدن بانوان است که به دلیل بالا رفتن سن و عوامل ژنتیکی دچار چین و چروک و تیرگی می شود که می توان این مشکلات را به وسیله کربوکسی تراپی واژن درمان کرد البته باید گفت کربوکسی تراپی خواص درمانی نیز دارد زیرا که برای کاهش درد ها و گرفتگی های عضلانی نیز این روش بکار گرفته می شود.

کربوکسی تراپی واژن چگونه انجام می شود؟

نحوه-کربوکسی-تراپی

تکنیک کربوکسی تراپی واژن با استفاده از گاز CO2 انجام می شود که دارای تاییدیه FDA می باشد. به دلیل افزایش غلظت گاز دی اکسید کربن، اکسیژن از هموگلوبین جدا می شود و در اختیار بافت واژن قرار می گیرد. با رسیدن گاز به بافت واژن، عروق خونی باز شده و همین امر سبب افزایش گردش خون می شود و می تواند عروق تازه ای را تولید کند. طی انجام کربوکسی تراپی واژن، یکی از مهم ترین اقداماتی که انجام می شود این است که از طریق کپسول هایی مخصوص، گاز دی اکسید کربن به بدن و محل مورد نظر تزریق می شود. بعد از اینکه این اتفاق رخ داد از آنجایی که بدن نمی تواند گاز دی اکسید کربن را در خود نگاه دارد فعالیت های بدنی افزایش خواهد داشت تا این گاز را دفع کند. زمانی که فعالیت های بدنی افزایش می یابد، فشار خون نیز افزایش خواهد داشت. افزایش فشار خون میزان اکسیژن را نیز در بدن افزایش می دهد. در نتیجه پوست به وضعیت بهتری در می آید. کربوکسی تراپی، متابولیسم ناحیه واژن را افزایش می دهد و سبب کلاژن سازی نیز می گردد.

مزایای کربوکسی تراپی واژن 

کربوکسی تراپی واژن، مزایای زیادی از جهت زیبایی و درمانی دارد که در این قسمت مقاله به آن ها اشاره می کنیم :

 • جوانسازی واژن
 • درمان خشکی واژن
 • رفع ترک های پوستی ناشی از چاقی و لاغری،اسکارها، زخم های جراحی های قبلی
 • رفع شلی و سستی بافت واژن با افزایش کلاژن سازی
 • افزایش آبرسانی به پوست و کاهش احساس خارش در واژن
 • روشن سازی واژن
 • بدون عوارض جانبی و خطرات
 • بهترین روش برای درمان ترک شکم بعد از زایمان و بارداری
 • باعث درمان دخول دردناک می شود.
 • روش سرپایی و کم تهاجمی است.
 • رفع تیرگی پوست و درنهایت روشن تر شدن پوست ناحیه واژینال
 • طراوت و شادابی بیشتر پوست دراین ناحیه
 • بهتر شدن وضعیت لابیاها از جهت اینکه در نتیجه ی افزایش خون رسانی در این ناحیه می تواند وضعیت ظاهری بهتری پیدا کند.
 • با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی انجام می شود و نیازی به جراحی ندارد.
 • روشی کاملا طبیعی است و بدون استفاده از هر گونه ماده غیرطبیعی و عوارض می باشد.

بر اساس آنچه که پزشکان می گویند باید گفت که تعداد جلسات این روش زیبایی برطبق معیارهای مختلفی تعیین می شود. برای مثال براساس میزان حساسیت های پوستی زنان و نیز میزان مشکلی که در زنان وجود دارد، باید جلسات تعیین گردد تا بالاترین میزان پاسخ دهی را داشته باشد. در برخی از بانوان تعداد جلساتی که تعیین می شود شش جلسه است و در برخی دیگر حتی تا دوازده جلسه نیز معین می گردد. باید توجه داشته باشید که تعداد جلسات بعد از معاینات دقیق و بررسی های لازم باید مشخص گردد.

آیا کروبوکسی واژن با درد همراه است؟

واقعیتی که وجود دارد این است که این روش زیبایی و درمانی هیچ گونه دردی را به همراه ندارد، زیرا که پزشک قبل از انجام کربوکسی تراپی از انواع بیحس کننده های موضعی استفاده می کند تا که هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نشود.

کربوکسی تراپی واژن تا چه اندازه می تواند مفید و ثمر بخش باشد؟

این مساله نیز از جمله موضوعاتی است که در افراد مختلف متغیر است. برای مثال باید گفت در برخی افراد، این روش صد در صد تاثیرات شگرفی را از خود باقی می گذارد اما در افراد دیگری این تاثیر کمتر خواهد بود. این مساله نیز به شرایط بالینی افراد بستگی دارد.

تاثیرات ماندگار این روش بعد از چند جلسه درمانی به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. در واقع بعد از تعداد جلساتی شاهد خواهید بود که چقدر وضعیت واژن شما بهتر از قبل شده است.

روش سازی واژن با کربوکسی تراپی

برخی عوامل مانند باکتری و قارچ، تعریق طولانی مدت، بارداری و زایمان، اصطکاک به علت مالش با لباس، رابطه جنسی، ورزش یا افزایش سن باعث می شود پوست واژن به تدریج تیره و شل شود. این روند می تواند مشکلات زیادی را برای بانوان به همراه داشته باشد. روشن سازی واژن به وسیلهگی کربوکسی تراپی این مشکلات را برطرف می کند و کیفیت زندگی فردی و اجتماعی افراد را بهبود می بخشد و جهت سفید کردن و روشن سازی ناحیه واژینال از آن استفاده می شود. روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی بسیار موثر است و نتایج ماندگار آن را می توان بعد از گذراندن دوره درمانی به وضوح مشاهده کرد. پزشکان با استفاده ارز کربوکسی تراپی واژن با کمترین درد و حداقل تهاجم، سبب رفع تیرگی واژن می شوند تا ظاهر کلی ناحیه تناسلی بهبود پیدا کند و علاوه بر  آن باعث افزایش اعتماد بنفس و سفید شدن رنگ پوست می شود.

عوارض کربوکسی تراپی واژن

تاکنون عوارض خاصی در کربوکسی تراپی واژن مشاهده نشده است. در موارد بسیار نادر ممکن است عوارض خفیفی ایجاد شود که جزو عوارض طبیعی کربوکسی تراپی واژن می باشد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، زیرا بعد از گذشت چند ساعت یا چند روز به طور کامل از بین می رود. این عوارض شامل موارد ذیل می باشد:

 • تورم
 • درد قابل تحمل
 • کبودی یا قرمزی خفیف
 • احساس سوزن سوزن شدن در محدوده محل تزریق گاز

هزینه انجام کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

 

هزینه انجام کربوکسی تراپی واژن از آنجایی که جزو خدمات زیبایی است، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. همین امر سبب می شود که هزینه ها به طور کامل به عهده متقاضی قرار گیرد.

بسیاری از پزشکان و کلینیک ها، برای ارائه خدمات زیبایی از جمله کربوکسی تراپی واژن بسته به اینکه تا چه اندازه وضعیت مراجعه کننده خاص است و یا اینکه میزان تخصص و مهارت پزشک شان چقدر است هزینه های مختلفی را از افراد دریافت می کنند، از همین رو نمی توان هزینه ای ثابت را مطرح ساخت..

ولی نکته ای که وجود دارد این است که روش کربوکسی تراپی واژن آنقدر ها هم با هزینه های نجومی و غیر قابل پرداخت برای قشر متوسط انجام نمی شود. پس نیازی نیست که نگران هزینه باشید. برای اطلاع از هزینه کربوکسی تراپی واژن به مطب بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران دکتر نسرین زارع پور مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

سخن پایانی ما در این مقاله این است که برای انجام کربوکسی واژن حتما از بهترین پزشک متخصص زنان در تهران   این حوزه کمک بگیرید. زیرا که این روش اگر از سوی افراد با تجربه و توانمند انجام شود می تواند به بهترین نتایج حاصل شود. متخصص زنانی که در این زمینه تجربه دارند می توانند برای انجام کربوکسی تراپی واژن افراد برنامه متناسبی طرح ریزی کنند و همین بهترین نتایج را در بر خواهد داشت.

از طرفی نیز به جهت حساسیت های زیادی که ناحیه واژینال زنان دارد نباید کوچکترین اهمال کاری را در این زمینه داشته باشیم. بدن تان باید برایتان مهم باشد و درمان و جراحی آن را به کسانی بسپارید که صلاحیت لازم را دارند.

دکتر نسرین زارع پور

دکتر نسرین زارع پور

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =