روند زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

تجربه زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

آنچه می خوانید...
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 3.2]

زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

بارداری و زایمان یکی از مهمترین مراحل زندگی تمام بانوان است . گاهی افراد به دلیل عدم آگاهی کافی از این دوران در انتخاب روش زایمان خود تردید دارند و از متخصص زنان خود در رابطه با بهترین روش زایمان ، نحوه زایمان طبیعی ، درد زایمان طبیعی و یا آموزش زایمان طبیعی سوال می پرسند .

در ادامه دکتر نسرین زارع پور متخصص زنان در تهران در ادامه به بررسی زایمان طبیعی و فواید آن می پردازند ، اگر شما هم تصمیم به بارداری دارید و یا باردار هستید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران
زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

زایمان طبیعی

بیشتر مادران بعد از تایید سلامت جنین و طی کردن یک بارداری طبیعی ، در دوره سه ماه سوم بارداری اغلب به انتخاب بهترین روش زایمان فکر می کنند.

همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد زایمان را می توان به دو روش طبیعی و سزارین انجام داد ، اما به طور معمول زایمان طبیعی امن تر است و از فواید بیشتری بر خوردار می باشد .
اما متاسفانه ممکن است ترس از این روش زایمان مادران را به سمت زایمان سزارین سوق دهد ، در صورتی که اگر با فواید زایمان طبیعی آشنا باشید حتما تنها انتخاب شما زایمان طبیعی می باشد .

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان و زایمان در غرب تهران ،  زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران  را انجام می دهند . بیمارستان پیامبران در محدوده غرب تهران می باشد و امکان دسترسی آسان برای افرادی که در این محدوه هستند را فراهم ساخته است . در صورتی که شما هم در محدوده غرب تهران هستید، می توانید جهت انتخاب بیمارستان خود برای زایمان با دکتر نسرین زارع پور مشورت کنید:

شماره های تماس:

  • 021-44447616
  • 09329137333
  • صفحه اینستاگرام

مزایای زایمان طبیعی

از فوایدی که زایمان طبیعی دارد این است که ، زایمان طبیعی یک پدیده طبیعی و فیزیولوژیکی است که خلقت و پرودگار آن را برای تولد نوزاد تعریف کرده است و در حقیقت هیچ روش غیر طبیعی نمی تواند جایگزین این روش زایمان باشد .
– همچنین در طی زایمان طبیعی حجم خونی که مادر از دست می دهد نسب به زایمان سزارین متناسب تراست ، همین امر به سلامت مادر کمک می کند .
– مادر در طی زایمان طبیعی هوشیار است و می تواند نوزاد خود را در آغوش بگیرد و در کمترین زمان بعد از زایمان، شیر دهی را آغاز کند .
– مادر در فاصله کمی بعد از زایمان می توانند وظایف خود را انجام دهند، اما در سایر روش ها نیاز به زمان بیشتری برای استراحت و آغاز فعالیت دارد.
– کسب آگاهی در رابطه با زایمان طبیعی به شما کمک می کند تا ترس از زایمان از بین برود . انجام زایمان طبیعی زیر نظر یک متخصص زنان مجرب و با تجربه سبب می شود تا شما از تمام فواید این زایمان بهره مند شوید .
– زایمان طبیعی علاوه بر اینکه برای مادر فواید بسیاری داشته باشد برای نوزاد هم دارد ، نوزادانی که به روش زایمان طبیعی متولد می شوند، به مراتب با هوش تر هستند ، روند تنفس نوزاد بهتر می باشد ، تقویت سیستم ایمنی کودک در زمان کوتاه تری انجام می شود .

زایمان طبیعی در بیمارستان پیامبران

تمام مراحل بارداری باید با برنامه ریزی و انجام سونوگرافی ها و آزمایشات مخصوص، هر دوره از بارداری زیر نظر متخصص زنان و زایمان صورت گیرد ، اگر تمام این مراحل با برنامه ریزی طی شود، به مراتب فرد استرس کمتری با نزدیک شدن به ماه های آخر بارداری دارد .
انتخاب بیمارستان برای زایمان ، یکی از این مواردی است که نیاز به برنامه ریزی دارد . معمولا متخصص زنانی که در طول دوره بارداری زیر نظر شان هستید به مادر مراکزی را معرفی می کند و مادر با توجه به شرایط خود بیمارستان خود را برای زایمان انتخاب می کند .

دکتر نسرین زارع پور

دکتر نسرین زارع پور

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 8 =