زایمان در بیمارستان پیامبران

زایمان در بیمارستان پیامبران

آنچه می خوانید...
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

زایمان در بیمارستان پیامبران :

یکی از بیمارستان های طرف قرارداد  با دکتر نسرین زارع پور بیمارستان پیامبران است . این بیمارستان دارای بخش زنان و زایمان و امکانات پیشرفته ای در این خصوص است . بسیاری از خانم ها و مادران باردار در پی کسب اطلاع از چگونگی زایمان در بیمارستان پیامبران هستند بسیاری نیز از امکانات این بیمارستان بی اطلاع بوده و نگران روز زایمان و چگونگی خدمات رسانی می باشند . در ابتدا این نکته را بیان می کنیم که بخش زنان و زایمان بیمارستان پیامبران بخش سپیده یا بلوک زایمان نام دارد .

زایمان در بیمارستان پیامبران

تاریخچه بیمارستان پیامبران :

این بیمارستان در یک زمین وسیع به میزان 27 هزار متر مربع در سال 68 احداث شد و در سال 81 آماده بهره برداری و خدمات رسانی بود . بیمارستان پیامبران را خیری دلسوز موسوم به آیت الله حاج سید جواد آل علی شاهرودی با هدف خدمت رسانی به مردم بنا نهاد که در  ابتدا ظرفیت آن شامل 200 تخت بود که در حال حاضر این میزان افزایش یافته و امکانات بیمارستان گسترش پیدا کرده است .

امکانات :

امکانات بخش زنان یا بخش سپیده در این بیمارستان عبارتند از : 2 اتاق زایمان ، 3 تخت معاینه ، 2 اتاق برای مدت بعد از زایمان ، 4 عدد تخت لیبر ، اتاق پره اکلمپسی و اتاق ایزوله . که تمامی این امکانات به راحتی زایمان در بیمارستان پیامبران کمک می کنند . خانم دکتر نسرین زارع پور متخصص زنان و زایمان و  نازایی با سابقه انجام زایمان طبیعی و زایمان سزارین در شرایط گوناگون آماده ارائه خدمات تخصصی به مادران باردار و سایر خانم ها می باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر زارع پور متخصص زنان و زایمان و نازایی .

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی در غرب تهران
دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران
خدمات : مشاوره قبل و بعد از بارداری – بهداشت و سلامت و مراقبت های ویژه دوران بارداری – انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان – پاپ اسمیر – پیشگیری از انواع سرطان های زنان – زایمان طبیعی و زایمان سزارین – درمان انواع عفونتها و زخم های دهانه رحم – مشاوره تغذیه و ورزش بانوان باردار و …
جهت تماس: 02144447616 – 09329137333

دکتر نسرین زارع پور

دکتر نسرین زارع پور

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی
دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − سه =