زایمان طبیعی بدون درد چیست ؟

زایمان طبیعی بدون درد چیست ؟ زایمان طبیعی  با کمترین درد با چه روشی  انجام می شود ؟ آیا شما هم تنها به دلیل ترس از زایمان طبیعی این روش زایمان را  برای خود انتخاب نکرده اید ؟ باید گفت  خوشبختانه امروزه می توان زایمان طبیعی را بدون هیچ گونه دردی تجربه کنید .  اگر شما هم به دنبال  بهترین روش زایمان  خود هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

 

یکی از شدید ترین درد هایی که بشر خصوصا خانم ها تجربه می کنند ، درد زایمان است ،این درد می تواند بسیار شدید باشد که به همین دلیل  به تدریج خانم ها از انجام زایمان طبیعی امتناع کرده اند و  زایمان سزارین  را به عنوان  روش زایمان خود انتخاب کرده اند  ، تا بتوانند با کمک بی حسی و بی هوشی  و  بدون هیچ گونه دردی زایمان خود را انجام دهند .

خوشبختانه در سال های اخیر  روشی برای  تجربه یک زایمان طبیعی  بدون درد  ارائه شده است  بتوان بدون درد ، زایمان طبیعی را انجام داد .

از انجا که زایمان طبیعی فیزیولوزیک است، باعث می گردد عوارض کمتری شامل مادر و بچه شود ، بهتر است روش انتخابی  با توجه به نظر متخصص زنان،  روش  زایمان طبیعی باشد .

زایمان طبیعی بدون درد چیست ؟

زایمان طبیعی بدون درد چیست ؟

روش انجام زایمان طبیعی بدون درد

در این روش  لازم است با کمک  بی حسی  اپیدورال  که از طریق   تزریق  داروی ضد درد  به قسمت  نخاع مادر انجام می شود،  قسمت  تحتانی  بدن را کاملا بی حس  کرد که عملا فرد در طی این روش دردی را احساس نکند .

در حقیقت این روش یکی از بهترین روش ها  و البته متدوال ترین روش ها برای انجام زایمان طبیعی بدون درد است .

شرکت در کلاس های آمادگی برای زایمان

زمانی که در کلاس های آمادگی برای زایمان  شرکت می کنید ، می توانید خودتان  تصمیم گیری کنید و   روش زایمان را انتخاب کنید،  به طور حتم بعد از  شرکت در این کلاس ها و آگاهی از فواید زایمان طبیعی انتخاب تمام مادران زایمان طبیعی بدون درد است .

 

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان و زایمان در غرب تهران ، با دانش و مهارت بالای خود آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. راه های ارتباطی با دکتر نسرین زارع پور :

شماره های تماس:

خلاصه مطلب

در اخر  می توان گفت  برای خانم هایی  که به دلیل ترس  از انجام زایمان طبیعی امتناع کرده اند، می توان با  کمک  استفاده از روش های   بی حسی یک زایمان طبیعی بدون درد را داشته باشند .  بهتر است که زایمان سزارین  در شرایط اضطراری  استفاده شود  و انتخاب شما برای زایمان ، زایمان به روش طبیعی باشد که  کمترین عوارض شامل مادر و بچه شود .

درباره drzarepour

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی در غرب تهران دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران خدمات : مشاوره قبل و بعد از بارداری - بهداشت و سلامت و مراقبت های ویژه دوران بارداری - انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان - پاپ اسمیر - پیشگیری از انواع سرطان های زنان - زایمان طبیعی و زایمان سزارین - درمان انواع عفونتها و زخم های دهانه رحم - مشاوره تغذیه و ورزش بانوان باردار و ... جهت تماس: 02144447616 - 09329137333

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 − 11 =