بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران کیست ؟  چگونه می توان  یک متخصص زنان  خوب و  با تجربه را انتخاب کرد ؟علت مراجه به پزشک زنان شامل درمان ناباروی ،زایمان سزارین ،زایمان طبیعی ،خدمات و اقدامات مراقبت های بارداری ،سندرم تخمدان پلی کیستیک ،جراحی زیبایی لابیاپلاستی ،دوختن دهانه رحم ،لاپاراسکوپی ،مشکلات قاعدگی در زنان و یا تعیین جنسیت است .

زایمان-سزارین-یا-طبیعی

علت مراجه به پزشک زنان شامل درمان ناباروی ،زایمان سزارین ،زایمان طبیعی ،خدمات و اقدامات مراقبت های بارداری ،سندرم تخمدان پلی کیستیک ،جراحی زیبایی لابیاپلاستی ،دوختن دهانه رحم ،لاپاراسکوپی ،مشکلات قاعدگی در زنان و یا تعیین جنسیت است .

امروزه یک از جراحی هایی که توجه بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده جراحی زیبایی واژن است این جراحی ها به چند روش و برای دلایل مختلف صورت می گیرد معمولاً در صورتی که فرد در دستگاه تناسلی خود دچار عدم تقارن لبه های رحم باشد و یا موارد دیگر از جراحی لاپاراسکوپی استفاده می شود .

وهنگامی که فرد باردار به پزشک زنان مراجعه می کند حتماً باید در انتخاب پزشک زنان دقت لازم را به عمل بیاورد این پزشک زنان است که باید توصیه های قبل از زایمان را به فرد به طور کامل توضیح دهد و آزمایشهای لازم در طی بارداری را به بیمار خود یادآوری کند و تغذیه مناسب مادر را به طور کامل توضیح دهد تا مشکلی برای مادر و جنین پیش نیاید .یکی از ویژگی های یک متخصص خوب زنان ارتباط خوب او با بیمار است در این زمان باید پزشک به بیمار خود آرامش دهد تا او هیچ گونه نگرانی و استرس نسبت به زایمان نداشته باشد و به راحتی بتواند به پزشک خود اعتماد کند در دسترس بودن پزشک خوب خارج از ساعات کاری بسیار مهم و ضروری است در صورتی که فرد باردار دچار مشکل و یا حادثه ای شود باید بتواند سریعاً با پزشک خود تماس بگیرد تا بتواند آن مشکل به وجود آمده را برطرف کند .

 

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان و زایمان در غرب تهران ، با دانش و مهارت بالای خود آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. راه های ارتباطی با دکتر نسرین زارع پور :

شماره های تماس:

یک متخصص زنان چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

جراحی زیبایی واژن

یک متخصص زنان باید بتواند انواع  جراحی های زیبایی زنان را  با کمک تکنیک های نوین انجام دهد .  جراحی زیبایی واژن  امروزه در بین بانوان بسیار طرفدار پیدا کرده است . اما لازم است تا  در انتخاب  پزشک خود  حتما توجه داشته باشید .  انجام جراحی های زیبایی واژن همچون لابیاپلاستی و انواع روش تنگ کردن واژن مثل: تنگ کردن واژن با لیزر،تنگی کردن واژن با نخ و یا پرینورافی، سفید کردن واژن، جوانسازی واژن از جمله نکات مثبت برای انتخاب یک متخصص خوب جراح زیبایی زنان است.

زایمان طبیعی و سزارین

داشتن یک نوزاد سالم نیاز به  مراقبت ها و کنترل های ویژه ای دارد .  لازم است تا این مراقبت ها زیر نظر یک متخصص زنان خوب و با تجربه انجام شود .  دکتر نسرین زارع  پور در این زمینه تجربه بسیار بالایی دارند .

تشخیص و درمان انواع بیماری ها

تشخیص به موقع انواع بیماری ها  به طور  حتم تاثیر بسیار زیادی در روند درمان  و البته موفقیت درمان دارد .  لازم است  تا در دوره های منظمی به متخصص زنان مراجعه کنید  تا  در صورت بروز هر گونه بیماری  بهترین راه درمان برای آن را انتخاب کنید .

روش های مختلفی به منظور  تشخیص بیماری وجود دارد از جمله  کولپوسکوپی، لاپاراسکوپی و…

امروزه کولپوسکوپی  به عنوان  روشی استاندارد  در ارزیابی  بیماری های  پیش سرطانی  ولو  شناخته شده است . باید  بعد از استفاده  از اسید  استیک ۵ درصد ، ولو  را با بزرگنمایی حداقل ۷، کولپوسکوپی کرد . بهترین واکنش  اسید استیک  در ضایعات  بدون  پیگمانتاسیون  قرمز  رنگ دیده  می شود  ولی تقریبا  تمام ضایعات VIN  در پاسخ  به اسید  استیک  رنگ می دهد .

ولوسکوپی  می تواند ضایعات  تشخیص  داده نشده  قبلی را ، تشخیص دهد .

در VIN با درجه بالا  به خصوص  در حضور  هیپرکراتوزیس نمای عروقی  وجود ندارد .

ضایعات ماکولر  روی مخاط  می تواند طرح  عروقی مویرگ  به صورت punctuation داشته باشد .

اگر علائم  ابنورمالیتی  عروق به وضوح  دیده شود،  احتمال سرطان  تهاجمی وجود دارد .

تشخیص اصلی  با بیوپسی های متعدد است .  شایع ترین  ضایعه  لابیاماینور  به صورت زگیل  صاف  یا برجسته  و میکروپاپیلری است .

سرطان زودرس ولو

اگر توموری  محدود  به ولو بوده  و از نظر  کلینیکی  غدد  لنفاوی درگیر  نباشند  به عنوان  سرطان  زودرس  تلقی  می شود .

باید برای  کاهش  هر چه بیشتر  مشکلات روانی –جنسی، در حد  امکان جراحی  محافظه  کارانه انجام داد .  نوع  جراحی  در واقع  برش موضعی  رادیکال است  و در مواردی  که ضایعه ، سطحی  و محدود است  این نوع  عمل جراحی  به اندازه رادیکال  ولوکتومی  برای جلوگیری  از عود  موضعی موثر است .  باید توده برداشته  شده  حداقل  دارای ۱ سانتی متر  حاشیه سالم  باشد و از نظر  عمقی  تا سطح  فاشیای  تحتانی  دیافراگم  اوروژنتیال  برداشته شود  که شامل  سطح فاشیا لاتا  و فاشیای روی  سمفیزپوبیس است .

تمام  این  روش ها ها تنها  باید توسط یک پزشک متخصص در این زمینه  صورت گیرد تا بتواند بهترین نتیجه را برای بیمار داشته باشد .

به طور کلی پزشک خوب باید بتواند با تکنولوژی جدید و به روز همراه باشد و بتواند به خوبی مشکل بیمار خود به بهترین شکل ممکن تشخیص دهد و با تجربه و تبحری که در علم خود دارد به خوبی برای بهبود آن اقدام کند .یکی دیگر از نکاتی یک پزشک زنان خوب این است که بدون در نظر گرفتن منافع خود مشاوره دهد و سعی کند بیمار را نسبت به بیماری و یا مشکلی که دارد به خوبی متقاعد کند .

دانش متخصص زنان

علاوه بر نکاتی که در بالا بیان شد یکی از نکات مهمی که متخصص زنان را به متخصصی نامی و با مهارت تبدیل می کند میزان دانش و تخصص آن ها در حوزه ای است که در آن فعالیت  دارند، بنابراین میزان تحصیلات متخصصین، بسیار در کیفیت کارشان تاثیر گذار است. از این رو با اطلاع از سطح دانش متخصص زنان و زایمان خود می توانید برای همراهی او در دوران بارداری و یا انجام انواع جراحی های زیبایی به او اعتماد کنید.

به این منظور با سرچ نام و یا دریافت اطلاعات از بیمارستان و محل کار وی می توانید در این راستا کسب اطلاع کنید.

البته تجربه نیز می تواند از بزرگترین علت های تبدیل یک متخصص زنان به بهترین متخصص زنان باشد.

ویزگی های شخصیتی متخصص زنان خوب

همانطور که می دانید مراجعه به متخصص زنان برای بسیاری از بانوان با حس خجالت و شرم همراه است. این موضوع در جایی مشکل آفرین خواهد شد که بانوان بخاطر آن از مراجعه به مطب خودداری کرده و موجب پیشرفت بیماری گردند. بنابرین اگر متخصص زنان در برخورد با بیماران شان و منزلت آن ها را حفظ کرده و روحیه ای صمیمی و دلسوزانه داشته باشد، می تواند تابو مراجعه و معاینه را شکسته و در میزان آمار ابتلا به بیماری های زنان موثر باشند.

در نهایت این شما هستید که می توانید با مراجعه به پزشک با یک جلسه مشاوره تشخیص دهید کدام پزشک برای شما مناسب تر است .

برخی از خدمات دکتر زارع پور متخصص زنان و زایمان

درمان ناباروری

زایمان سزارین

جراحی زیبایی لابیاپلاستی

تعیین جنسیت

لاپاراسکوپی

درباره drzarepour

دکتر نسرین زارع پور ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی در غرب تهران دارای بورد تخصصی دکتری با رتبه ممتاز از دانشگاه تهران خدمات : مشاوره قبل و بعد از بارداری - بهداشت و سلامت و مراقبت های ویژه دوران بارداری - انواع جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان - پاپ اسمیر - پیشگیری از انواع سرطان های زنان - زایمان طبیعی و زایمان سزارین - درمان انواع عفونتها و زخم های دهانه رحم - مشاوره تغذیه و ورزش بانوان باردار و ... جهت تماس: 02144447616 - 09329137333

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 − چهار =